OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
DOPRODEJ
OBRAZY A DEKORACE
KUCHYŇ
Cenový limitStavVýrobce
KUCHYŇ

Kuchyň je srdcem Vašeho domu. U nás najdete kuchyňské linky, jídelní stoly, jídelní sety, židle, příslušenství ke kuchyním jako dřezy, pracovní desky, dřezové baterie.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
Dolní dřezová skříňka D80Z PROVANCE bílá / borovice Andersen
Dolní dřezová skříňka D80Z PROVANCE bílá / borovice Andersen

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Dřezová spodní skříňka D80Z je se dvěma dvířky. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Skříňka je dodávána bez pracovní desky a je možné zakoupit k ní univerzální dřez LAY ON. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 80x47x82 cm Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
2 390 Kč
Zobrazit detail
Dolní otevřená skříňka D25PZ PROVANCE bíla - levá
Dolní otevřená skříňka D25PZ PROVANCE bíla - levá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Dolní skříňka D25PZ je otevřená. Dvěma policemi je rozdělena na tři odkládací prostory. Skříňka je v levém provedení. Materiál: DTD laminovaná Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 25x47x82 cm Levé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
650 Kč
Zobrazit detail
Dolní otevřená skříňka D25PZ PROVANCE bíla - pravá
Dolní otevřená skříňka D25PZ PROVANCE bíla - pravá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Dolní skříňka D25PZ je otevřená. Dvěma policemi je rozdělena na tři odkládací prostory. Skříňka je v pravém provedení. Materiál: DTD laminovaná Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 25x47x82 cm Pravé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
650 Kč
Zobrazit detail
Dolní rohová skříňka D90N PROVANCE bílá / borovice Andersen
Dolní rohová skříňka D90N PROVANCE bílá / borovice Andersen

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Dolní rohová skříňka D90N je s dvířky. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky. Vnitní prostor je policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 79 / 90x79 / 90x82 cm Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
3 190 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka D30 PROVANCE bíla / borovice Andersen - levá
Dolní skříňka D30 PROVANCE bíla / borovice Andersen - levá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D30 je s jedněmi dvířky. Vnitřní prostor je jednou policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky. Skříňka je v levém provedení, dveře se tedy otevírají do levé strany. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 30x47x82 cm levé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
1 590 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka D30 PROVANCE bílá / borovice Andersen - pravá
Dolní skříňka D30 PROVANCE bílá / borovice Andersen - pravá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D30 je s jedněmi dvířky. Vnitřní prostor je jednou policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky. Skříňka je v pravém provedení, dveře se tedy otevírají do pravé strany. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 30x47x82 cm pravé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
1 590 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka D40 PROVANCE bílá / borovice Andersen - levá
Dolní skříňka D40 PROVANCE bílá / borovice Andersen - levá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D40 je s jedněmi dvířky. Vnitřní prostor je jednou policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky. Skříňka je v levém provedení, dveře se tedy otevírají do levé strany. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 40x47x82 cm levé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
1 780 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka D40 PROVANCE bílá / borovice Andersen - pravá
Dolní skříňka D40 PROVANCE bílá / borovice Andersen - pravá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D40 je s jedněmi dvířky. Vnitřní prostor je jednou policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky. Skříňka je v pravém provedení, dveře se tedy otevírají do pravé strany. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 40x47x82 cm Pravé provedení Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
1 780 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka dvojdveřová D60 PROVANCE bílá / borovice Andersen
Dolní skříňka dvojdveřová D60 PROVANCE bílá / borovice Andersen

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D60 je se dvěma dvířky. Vnitřní prostor je policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 60x47x82 cm Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
2 390 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka dvojdveřová D80 PROVANCE bílá / borovice Andersen
Dolní skříňka dvojdveřová D80 PROVANCE bílá / borovice Andersen

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D80 je se dvěma dvířky. Vnitřní prostor je policí rozdělen na dvě odkládací plochy. Dvířka se otevírají pomocí kovových úchytů. Materiál: DTD laminovaná / lišty z MDF Barva: bílá / borovice Andersen Rozměry (ŠxHxV): 80x47x82 cm Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
2 580 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka na vestavné spotřebiče D60ZK PROVANCE bílá
Dolní skříňka na vestavné spotřebiče D60ZK PROVANCE bílá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Spodní skříňka D60ZK na vestavné spotřebiče. Materiál: DTD laminovaná Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 60x47x82 cm Skříňka připravena na vestavné spotřebiče Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
2 980 Kč
Zobrazit detail
Dolní skříňka s policemi D20P PROVANCE bílá
Dolní skříňka s policemi D20P PROVANCE bílá

Provance voní sluncem a levandulí. Mluvíme o oblasti jihovýchodní Francie, která je doslova nasáklá romantikou. V současnosti je provensálsku styl velmi trendy. Pokud i Vy přemýšlíte nad tím, že svůj příbytek přetvoříte na romantický francouzský venkov, přinášíme Vám nový kuchyňský nábytek s podobným názvem Provance Pro provensálský styl je charakteristická bílá barva nábytku. Dvířka kuchyně Provance jsou v provedení borovice Andersen. Korpus skříňky je bílý. Toto světlé barevné provedení jemně zdůrazňuje tvar nábytku a zároveň prosvětluje místnost. Dolní skříňka D20P je otevřená. Dvěma policemi je rozdělena na tři odkládací prostory. Materiál: DTD laminovaná Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 20x47x82 cm Dodávané v demontu Spodní skříňky ke kuchyni Provance jsou dodávány bez pracovní desky. Pracovní desku v tloušťce 3 cm je možné doobjednat. Ke spodním skříňkám je třeba doobjednat sokl, který není součástí balení. Halogenové osvětlení, které lze dokoupit, vykouzlí teplé světlo. Aby obraz romantické provensálské kuchyně byl dokonalý, v naší nabídce naleznete i ostatní skříňky ke kuchyni Provance. Pokud hledáte nábytek do obývacího pokoje v provensálském stylu, doporučujeme sektor Provance z naší nabídky.

1-3 týdny
980 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace