OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OBRAZY A DEKORACE
SKLADEM

JSME "TOP OBCHODNÍ PARTNER"

Dne 15. února 2019 jsme obdrželi certifikát "Top obchodní partner" výrobce Blanář, kterým ocenil tento největší český výrobce postelí úzký okruh nejúspěšnějších obchodních partnerů. 

 Tento certifikát je oceněním naší práce nejen samotným výrobcem, ale hlavně Vámi, našimi zákazníky. Konfiguraci (nejen) postelí se snažíme sestavit tak, aby byla pro naše zákazníky co možná nejvíce intuitivní. U nás si můžete postel "sestavit" opravdu od A až do Z. Každá část postele je dle Vašeho výběru. Ať už je to čalounění korpusu postele, čalounění doplňků či typ a provedení nohou postele. Kromě designových prvků máte na výběr také z několika prvků funkčních, které jsou právě u postele těmi nejdůležitějšími. Jedná se hlavně o postelový rošt a matraci. U matrací lze navíc každou nabízenou matraci očalounit do Vámi vybrané látky. Standardně jsou matrace dodávány v bílém snímatelném pratelném potahu. Pokud ovšem zvolíte nabízenou matraci s označením "2", necháme Vám tuto matraci očalounit do Vámi zvolené látky. Všechny nabízené postele výrobce Blanář najdete ZDE.

Disponujeme několika vzorníky nabízených látek. Chápeme, že obrazovka monitoru může někdy zkreslovat a proto nabízíme našim zákazníkům možnost si objednat vzorky látek. Stačí když na email info@obrazy-nabytek.cz napíšete o jaké vzorky máte zájem, připíšete své jméno, adresu a telefonní číslo. My vzorky zabalíme do obálky a odešleme na uvedenou adresu.

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., která vznikla v roce 1989, se specializuje na výrobu pohodlného čalouněného nábytku, jako jsou dvoulůžka, válendy všech typů, moderní postele boxspring, pohovky, sedačky, matrace a lamelové rošty. V České republice dnes zaujímá vedoucí postavení, neztrácí se však ani v Evropě, kde se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí, především do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska a Chorvatska. V Česku a na Slovensku má pak více než 200 odběratelů.

Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace