OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OBRAZY A DEKORACE
SKLADEM
OBRAZY A DEKORACE

ELITE, zakrývací plachta s oky 800x1000cm

ELITE, zakrývací plachta s oky 800x1000cm
3 517.36 Kč bez DPH
4 256 Kč vč. DPH
Popis produktuTechnické parametryHlídání ceny

Zakrývací plachty ELITE s oky - hlavní předností zakrývacích plachet ELITE je kromě UV-odolnosti a vodotěsnosti také extrémní odolnost proti protržení.

Zakrývací plachty ELITE mají 2x tolik ok pro uchycení než standardní plachty, tím je uživateli umožněno mnohem lepší vypnutí celé plachty. Plachty ELITE disponují 3x zesílenými rohy a garantují nejvyšší odolnost proti protržení. Zakrývací plachty s oky ELITEjsou vyráběny v přesné míře. To znamená, že u plachty 3x4m obdržíte skutečně 12m2, naproti tomu u standardní plachty bude odečten lem plachty. Poté tedy obdržíte o 6% méně plachty. Při velikosti 12m2 to znamená, že obdržíte téměř o 1m2 plachty méně. V poměru životnost/cena, se plachty ELITE rozhodně vyplatí - jejich cena je totiž jen přibližně o polovinu vyšší než u standardních plachet, ale životnost je více než 2x vyšší. Na 5ti letou životnost je samozřejmě poskytnuta náležitá záruka. Všechny plachty ELITE jsou podrobeny náročným testům kvality LGA v Norimberku a můžou se pyšnit pečetí kvality LGA (LGA tested - DIN EN ISO 4892-3 a DIN EN ISO 527-3). Bonusem pak může být šetrnost vůči životnímu prostředí - zakrývací plachty ELITE jsou kompletně recyklovatelné, popř. se dají i ekologicky zlikvidovat (ENVIROMENT FRIENDLY). Na základě delší životnosti Elite-plachet s oky vznikne v průběhu minimálně 5 let o cca 60% méně odpadu než při používání standardních plachet. ELITE-plachty s oky jsou také extra lehké, s pouze 120g/m 2 je ELITE-plachta s oky téměř o 15% lehčí ve srovnání s standardními plachtami (EXTRA LIGHT). A to vše zároveň s nesrovnatelně vyššími kvalitativními ukazateli.

Výhody oproti standardním plachtám:

  • Systém ok – ELITE plachty s oky mají 2x tolik ok pro uchycení
  • 3x zesílené rohy - ELITE plachty s oky disponují 3x zesílenými rohy
  • UV-odolnost – ELITE plachty s oky jsou odolné proti zvětrání po dlouhá léta
  • Vodotěsnost – ELITE plachty s oky díky lakování jednotlivých vrstev 100% vodotěsné
  • Odolnost proti protržení - ELITE plachty s oky jsou díky třívrstvé umělé hmotě extrémně odolné proti protržení
  • Extra lehké –ELITE plachty s oky jsou o 15% lehčí
  • Přesná míra - ELITE plachty s oky jsou rozměrově přesné bez tolerance – obdržíte až o 6% více plachty oproti standardním plachtám
  • Patentovaná technologie výroby

Vhodnost použití ELITE plachty s oky : dřevo, pískoviště, záhradní nábytek, přívěsy apod.

Technické parametry
Rozměr800x1000
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Diskuze

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.