OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OSTATNÍ NÁBYTEK
OBRAZY A DEKORACE
OBÝVACÍ POKOJ
Cenový limitStavVýrobce
OBÝVACÍ POKOJ

Vše pro Váš obývací pokoj - komody, obývací stěny, konferenční stolky, televizní stolky, sedací soupravy, křesla, taburety, sedací vaky, obývací sektory, police, regály.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
2-sed + 3-sed SCANDI natural / látka krémová
2-sed + 3-sed SCANDI natural / látka krémová

Každá domácnost potřebuje kvalitní sezení. Právě proto bude pro Vás tím správným řešením komplet sestávající z 2-sedu a 3-sedu SCANDI. V sedačkách se snoubí skandinávský styl s evropským, elegance a nadčasovost. Pohodlné opěradla zad, krémová barva, dřevěné nohy. Designový komplet ve skandinávském stylu vhodný do každého obývacího pokoje nebo zasedací místnosti. Materiál: látka / dřevo Barva: krémová / dřevo natural Rozměry 2-sedu (ŠxHxV): 151x73x77 cm Rozměry 3-sedu (ŠxHxV): 171x73x77 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 48 cm Nosnost: 240 kg Možnost objednat i v šedém provedení nebo v provedení greenary zelená.

1-3 týdny
15 740 Kč
Zobrazit detail
2-sed + 3-sed SCANDI natural / látka šedá
2-sed + 3-sed SCANDI natural / látka šedá

Každá domácnost potřebuje kvalitní sezení. Právě proto bude pro Vás tím správným řešením komplet sestávající z 2-sedu a 3-sedu SCANDI. V sedačkách se snoubí skandinávský styl s evropským, elegance a nadčasovost. Pohodlné opěradla zad, krémová barva, dřevěné nohy. Designový komplet ve skandinávském stylu vhodný do každého obývacího pokoje nebo zasedací místnosti.

1-3 týdny
15 740 Kč
Zobrazit detail
3-sed SCANDI natural / látka krémová
3-sed SCANDI natural / látka krémová

Každá domácnost potřebuje kvalitní sezení. Právě proto bude pro Vás tím správným řešením 3-sed SCANDI. V sedačce se snoubí skandinávský styl s evropským, elegance a nadčasovost. Pohodlné opěrky zad, krémová barva, dřevěné nohy. Designový komplet ve skandinávském stylu vhodný do každého obývacího pokoje nebo zasedací místnosti. Materiál: látka / dřevo Barva: krémová / dřevo natural Rozměry 3-sedu jsou: (ŠxHxV): 171x73x77 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 48 cm Nosnost: 240 kg Pokud ho chcete doplnit i stylovým 2-sedem, využijte naši nabídku kompletů SCANDI 2 + 3.

1-3 týdny
8 990 Kč
Zobrazit detail
3-sed SCANDI natural / látka šedá
3-sed SCANDI natural / látka šedá

Každá domácnost potřebuje kvalitní sezení. Právě proto bude pro Vás tím správným řešením 3-sed SCANDI. V sedačce se snoubí skandinávský styl s evropským, elegance a nadčasovost. Pohodlné opěrky zad, šedá barva, dřevěné nohy. Designový komplet ve skandinávském stylu vhodný do každého obývacího pokoje nebo zasedací místnosti. Materiál: látka / dřevo Barva: šedá / dřevo natural Rozměry 3-sedu jsou: (ŠxHxV): 171x73x77 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 48 cm Nosnost: 240 kg Pokud ho chcete doplnit i stylovým 2-sedem, využijte naši nabídku kompletů SCANDI 2 + 3.

1-3 týdny
8 990 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace