OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OSTATNÍ NÁBYTEK
OBRAZY A DEKORACE
OBÝVACÍ POKOJ
Cenový limitStavVýrobce
OBÝVACÍ POKOJ

Vše pro Váš obývací pokoj - komody, obývací stěny, konferenční stolky, televizní stolky, sedací soupravy, křesla, taburety, sedací vaky, obývací sektory, police, regály.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
Jídelní stůl ARMOND typ 15 borovice nordická / dub kamenný
Jídelní stůl ARMOND typ 15 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Jídelní stůl Armond typ 15 má rozkládací funkci, díky které si nastavíte požadovanou šířku. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 163,5-213,5x75,5x93 cm Rozkládací Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
4 620 Kč
Zobrazit detail
Komoda ARMOND typ 7 borovice nordická / dub kamenný
Komoda ARMOND typ 7 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Komoda typ 7 je tvořena jednou zásuvkou a skříňkou. Vnitřek skříňky je policí rozdělen na dvě úložné plochy. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 103,5x46x90,5 cm Dvoudveřová Skříňka s jednou policí Jedna zásuvka Dodáváno v demontu

1-3 týdny
4 280 Kč
Zobrazit detail
Komoda ARMOND typ 8 borovice nordická / dub kamenný
Komoda ARMOND typ 8 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Komoda typ 8 je třídveřová. Vnitřek skříňky je policí rozdělen na dvě úložné plochy. Nad skříňkou jsou dvě zásuvky . Materiál: laminovaná DTD Barva: sosna skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 143,5x46x90,5 cm Třídveřová Skříňka s jednou policí Dvě zásuvky Dodáváno v demontu

1-3 týdny
4 770 Kč
Zobrazit detail
Komoda s barem ARMOND typ 9 borovice nordická / dub kamenný
Komoda s barem ARMOND typ 9 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Komoda typ 9 s barem, vitrínovou částí, dveřní částí a zásuvkou je perfektní řešení do obývacího pokoje či jídelny. Vitrínová část i skříňka je policí rozdělena na dvě úložné plochy. Bar je s vyklápěcími dveřmi. Ke komodě lze dokoupit LED osvětlení . Materiál: laminovaná DTD Barva: sosna skandinávská / dub kamenný / sklo Rozměry (ŠxHxV): 103,5x46x131 cm Dvoudveřová Jedny dveře se sklem Skříňka a vitrína s jednou policí Jedna zásuvka Barová skříňka ve vrchní části Dodávané v demontu

1-3 týdny
5 240 Kč
Zobrazit detail
Konferenční stolek 129,5x65x50cm ARMOND typ 14 borovice nordická / dub kamenný
Konferenční stolek 129,5x65x50cm ARMOND typ 14 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Konferenční stolek typ 14 Vám bude vždy po ruce jako výborné odkládací místo na drobnosti, noviny či občerstvení pro hosty. Stolek ma ve spodní části jednu polici. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 129,5x65x50 cm Dodáváno v demontu

1-3 týdny
2 490 Kč
Zobrazit detail
Noční stolek ARMOND typ 17 borovice nordická / dub kamenný
Noční stolek ARMOND typ 17 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Noční stolek typ 17 je výborným a praktickým doplňkem k posteli do ložnice. Ve vrchní části je otevřená odkládací plocha, pod ní je jedna zásuvka. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 63,5x46x46,5 cm Jedna zásuvka Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
1 820 Kč
Zobrazit detail
Police ARMOND typ 11 borovice nordická / dub kamenný
Police ARMOND typ 11 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Police typ 12 poslouží nejen jako odkládací plocha, ale i jako skvělý designový doplněk, který zaplní Vaše prázdné stěny. Materiál: laminovaná DTD Barva: sosna skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 103,5x25x24 cm Jedna zásuvka Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
510 Kč
Zobrazit detail
Police ARMOND typ 12 borovice nordická / dub kamenný
Police ARMOND typ 12 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Police typ 12 poslouží nejen jako odkládací plocha, ale i jako skvělý designový doplněk, který zaplní Vaše prázdné stěny. Materiál: laminovaná DTD Barva: sosna skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 143,5x25x24 cm Jedna zásuvka Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
630 Kč
Zobrazit detail
Police ARMOND typ 13 borovice nordická / dub kamenný
Police ARMOND typ 13 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Police typ 12 poslouží nejen jako odkládací plocha, ale i jako skvělý designový doplněk, který zaplní Vaše prázdné stěny. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 143,5x32x40 cm Jedna zásuvka Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
1 460 Kč
Zobrazit detail
Regál ARMOND typ 3 borovice nordická / dub kamenný
Regál ARMOND typ 3 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Regál typ 3 ARMOND je rozdělený na část se dveřmi a část se dvěmi zásuvkami. Vnitřek regálu je třemi policemi rozdělen na čtyři úložné plochy. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 68,5x46x200,5 cm Jednodveřový Skříňka se třemi policemi Dvě zásuvky Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
5 240 Kč
Zobrazit detail
Regál ARMOND typ 6 borovice skandinávská / dub kamenný
Regál ARMOND typ 6 borovice skandinávská / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Regál typ 6 ARMOND je otevřený. Ve spodní části jsou dvě zásuvky. Vnitřek regálu je třemi policemi rozděllen na čtyři úložné plochy. Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 68,5x46x200,5 cm Otevřený Regál se třemi policemi Dvě zásuvky Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
4 770 Kč
Zobrazit detail
Skříň se zrcadlem 144cm ARMOND typ 1 borovice nordická / dub kamenný
Skříň se zrcadlem 144cm ARMOND typ 1 borovice nordická / dub kamenný

Uchvátil Vás provensálský styl? Chytil vás za srdce a vy představu takto zařízeného bydlení nevíte dostat z hlavy? Nyní vám v tom už nic nebrání. Zařiďte si interiér podle vaší fantazie. Vyberte si kousky nábytku ze sektorového systému Armond. Sektorová sestava v provensálském stylu s elegantním designem je vhodná na zařízení obývacích pokojů, jídelen, dětských pokojů a ložnic. Armond je vyroben z laminovaných dřevotřískových desek v kombinaci barevného provedení borovice skandinávská a dub kamenný. Nábytek má ABS hrany, které jsou kvalitní a odolné vůči mechanickému poškození. Jednotlivé komponenty jsou prodávány samostatně. Skříň ARMOND typ 1 je vhodná na zařízení ložnice nebo dětského pokoje. Je třídveřová, se zrcadlem a čtyřmi zásuvkami. Nabízí dostatek úložného prostoru. Skříň je rozdělena na dvě části. Užší - levé dveře je část policová. Čtyřmi policemi je rozdělena na pět úložných ploch. Druhá část - pravá, je širší se dvěma dveřmi. Jedny dveře jsou se zrcadlem, ale bez úchytky. Druhé dveře jsou s úchytkou. Tato část je věšáková, s věšákovou tyčí, nad kterou je ještě jedna police . Materiál: laminovaná DTD Barva: borovice skandinávská / dub kamenný Rozměry (ŠxHxV): 143,5x64x215,5 cm Třídveřová Jedna část policová, druhá věšáková Střední dveře se zrcadlem bez úchytky Čtyři zásuvky Dodáváno v demontu Vybírejte z celé nabídky sektorového nábytku Armond.

1-3 týdny
10 070 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace