OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OSTATNÍ NÁBYTEK
OBRAZY A DEKORACE
KUCHYŇ
Cenový limitStavVýrobce
KUCHYŇ

Kuchyň je srdcem Vašeho domu. U nás najdete kuchyňské linky, jídelní stoly, jídelní sety, židle, příslušenství ke kuchyním jako dřezy, pracovní desky, dřezové baterie.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
Kuchyně 180cm VICTORIE bílá / bílý santál
Kuchyně 180cm VICTORIE bílá / bílý santál

Moderní a levná kuchyně VICTORIE je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dvířka jsou vyrobené z MDF v barevném provedení bílý santal s frezovaným dekorem. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů.

8-12 týdnů
7 100 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 220cm VICTORIE bílá / bílý santál
Kuchyně 220cm VICTORIE bílá / bílý santál

Moderní a levná kuchyně VICTORIE je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dvířka jsou vyrobené z MDF v barevném provedení bílý santal s dekorem. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů. Sestava se skládá: z dolních skříněk výšky 82 cm, hloubky 48 cm a šířky: - 80 cm skříňka 2-dveřová - 2x 40 cm skříňka se 3 zásuvkami horních skříněk výšky 72 cm ( nad digestoří 35,8 cm ), hloubky 32 cm a šířky: - 2ks 40 cm 1-dveřová vitrína - 80 cm 2-dveřová skříňka - 60 cm výklopná skříňka Spotřebiče, dřez, digestoř v ceně nejsou. Kuchyně je dodávána bez pracovní desky, možnost doobjednání. Možnost dokoupení dřezu. Dodávno v demontovaném stavu.

8-12 týdnů
7 590 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 240cm VICTORIE bílá / bílý santál
Kuchyně 240cm VICTORIE bílá / bílý santál

Moderní a levná kuchyně VICTORIE je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dvířka jsou vyrobené z MDF v barevném provedení bílý santal s dekorem. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů. Sestava se skládá: z dolních skříněk výšky 82 cm, hloubky 48 cm a šířky: - 60 cm skříňka 2-dveřová pod dřez - 80 cm skříňka 2-dveřová s 2-mi zásuvkami - 40 cm skříňka 1-dveřová horních skříněk výšky 72 cm ( nad digestoří 35,8 cm ), hloubky 32 cm a šířky: - 60 cm 2-dveřová skříňka - 80 cm 2-dveřová vitrína - 40 cm 1-dveřová skříňka - 60 cm skříňka nad digestoř Spotřebiče, dřez, digestoř v ceně nejsou. Kuchyně je dodávána bez pracovní desky, možnost doobjednání. Možnost dokoupení dřezu. Dodávno v demontovaném stavu.

8-12 týdnů
7 550 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 260cm VICTORIE bílá / bílý santál
Kuchyně 260cm VICTORIE bílá / bílý santál

Moderní a levná kuchyně VICTORIE je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dvířka jsou vyrobené z MDF v barevném provedení bílý santal s dekorem. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů.

8-12 týdnů
9 920 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace