OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OSTATNÍ NÁBYTEK
OBRAZY A DEKORACE
KUCHYŇ
Cenový limitStavVýrobce
KUCHYŇ

Kuchyň je srdcem Vašeho domu. U nás najdete kuchyňské linky, jídelní stoly, jídelní sety, židle, příslušenství ke kuchyním jako dřezy, pracovní desky, dřezové baterie.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
Kuchyně 160cm ART Apple
Kuchyně 160cm ART Apple

Moderní a levná kuchyně ART je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dolní dvířka červené barvy se stříbrnými proužky, horní dvířka v provedení bílý lesk. V horní části originální motiv. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů.

8-12 týdnů
6 200 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 160cm ART Coffee
Kuchyně 160cm ART Coffee

Moderní a levná kuchyně ART je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou barvy wenge. Dolní dvířka v provedení bílý lesk, horní dvířka v provedení wenge a bílý lesk. V horní části originální motiv. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů.

8-12 týdnů
6 200 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 160cm ART Lime
Kuchyně 160cm ART Lime

Moderní a levná kuchyně ART je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou barvy wenge. Dolní dvířka v provedení bílý lesk, horní dvířka taktéž v provedení bílý lesk. V horní části originální motiv. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů. Sestava se skládá: ze spodních skříněk výšky 82 cm, hloubky 48 cm a šířky: - 80 cm skříňka 2-dveřová pod dřez - 40 cm skříňka se 3-mi zásuvkami - 40 cm skříňka 1-dveřová horních skříněk výšky 72 cm, hloubky 32 cm a šířky: - 80 cm 2-dveřová skříňka - 2ks 40 cm 1-dveřová skříňka Spotřebiče, dřez, digestoř v ceně nejsou. Kuchyně je dodávána bez pracovní desky, možnost doobjednání. Možnost dokoupení dřezu. Dodávno v demontovaném stavu.

8-12 týdnů
6 200 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 160cm ART Orange
Kuchyně 160cm ART Orange

Moderní a levná kuchyně ART je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou bílé barvy. Dolní dvířka v provedení oranžový lesk, horní dvířka v provedení bílý lesk. V horní části originální motiv. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů. Sestava se skládá: ze spodních skříněk výšky 82 cm, hloubky 48 cm a šířky: - 80 cm skříňka 2-dveřová pod dřez - 40 cm skříňka se 3-mi zásuvkami - 40 cm skříňka 1-dveřová horních skříněk výšky 72 cm, hloubky 32 cm a šířky: - 80 cm 2-dveřová skříňka - 2ks 40 cm 1-dveřová skříňka Spotřebiče, dřez, digestoř v ceně nejsou. Kuchyně je dodávána bez pracovní desky, možnost doobjednání. Možnost dokoupení dřezu. Dodávno v demontovaném stavu.

8-12 týdnů
6 200 Kč
Zobrazit detail
Kuchyně 160cm ART Teapot
Kuchyně 160cm ART Teapot

Moderní a levná kuchyně ART je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. Korpus i sokl jsou vyrobené z laminované DTD s 3D strukturou barvy wenge. Dolní dvířka v provedení wenge, horní dvířka v provedení bílý lesk. V horní části originální motiv. Hrany jsou olepené ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je součástí, možnost dokoupení bočních soklů.

8-12 týdnů
6 200 Kč
Zobrazit detail
Potravinová skříň PV40 VALERIA / ART wenge
Potravinová skříň PV40 VALERIA / ART wenge

Vysoká potravinová, dvoudveřová skříň PV40 vhodná zejména ke kuchyním VALERIA a ART. Korpus skříně je vyrobený z kvalitní laminované DTD s 3D strukturovaným vzorem dřeva v baevném provedení wenge. Dvířka z MDF taktéž v barvě wenge. Hrany jsou olepené hraněné ABS páskou. Úchyty jsou kovové. Výškově regulovatelné nožičky.

8-12 týdnů
2 450 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace