OBÝVACÍ POKOJ
KUCHYŇ
LOŽNICE
DĚTSKÝ POKOJ
KOUPELNA
PŘEDSÍŇ
KANCELÁŘ
OSTATNÍ NÁBYTEK
OBRAZY A DEKORACE
DĚTSKÝ POKOJ
Cenový limitStavVýrobce
DĚTSKÝ POKOJ

Zařizujete dětský pokoj? V nabídce máme dětské pokoje, dětský sektorový nábytek, dětské postýlky, nábytek do studentských pokojů, stejně jako doplňky do dětských pokojů. Dětské pokoje se od sektorového dětského nábytku liší zejména tím, že dětský sektor je variabilní a je možné jej sestavit a přizpůsobit prostorovému řešení místnosti. Typizovaný dětský pokoj, nebo-li bytová stěna do dětského pokoje, zase představuje levné a nenáročné řešení navržené tak, aby splňovala většinu běžných požadavků na nábytek pro děti. V této kategorii najdete i takové zajímavosti, jako postýlky pro děti v podobě autíček, patrové postele a další nábytek jež potěší Vaše nejmenší.

Zobrazit celý popis
Rozšířené filtrování
Cenový limitStavVýrobce
Jen skladem
Dětský pokoj PAULINA jasan coimbra / limeta
Dětský pokoj PAULINA jasan coimbra / limeta

Sestava nábytku pro zařízení dětského pokoje Paulina. Nábytek je vyrobený z laminované DTD ( korpus tl.16 mm, dvířka tl.18 mm ). Korpusy nábytku jsou vyrobené v barvě grafit, čela v provedení jasan coimbra v kombinaci s limetou. Sestava se skládá ze 4 dílů ( š/h/v ): - šatní skříň 80 x 52 x 200 cm - počítačový stolek 120 x 50 x 75 cm - kombinované police 120 x 22 x 34 cm - kombinovaného regálu 80 x 43 x 128 cm Sestavu lze koupit pouze celou, jednotlivé díly nelze zakoupit zvlášť. Možnost dokoupení postele Paulina ve stejném barevném provedení. Dodáváme v demontovaném stavu.

5-8 týdnů
8 300 Kč
Zobrazit detail
Dětský pokoj PAULINA jasan coimbra / šafrán
Dětský pokoj PAULINA jasan coimbra / šafrán

Sestava nábytku pro zařízení dětského pokoje Paulina. Nábytek je vyrobený z laminované DTD ( korpus tl.16 mm, dvířka tl.18 mm ). Korpusy nábytku jsou vyrobené v barvě grafit, čela v provedení jasan coimbra v kombinaci s šafránem. Sestava se skládá ze 4 dílů ( š/h/v ): - šatní skříň 80 x 52 x 200 cm - počítačový stolek 120 x 50 x 75 cm - kombinované police 120 x 22 x 34 cm - kombinovaného regálu 80 x 43 x 128 cm Sestavu lze koupit pouze celou, jednotlivé díly nelze zakoupit zvlášť. Možnost dokoupení postele Paulina ve stejném barevném provedení. Dodáváme v demontovaném stavu.

do 5 dnů
9 070 Kč
Zobrazit detail
Postel 90x200 cm PAULINA grafit / jasan coimbra / šafrán
Postel 90x200 cm PAULINA grafit / jasan coimbra / šafrán

Postel se 2-mi zásuvkami a úložným prostorem PAULINA je vyrobená z laminované DTD ( korpus tl.16 mm, čela tl.18 mm ). Korpus je vyrobený v barvě grafit, čela v provedení jasan coimbra v kombinaci s šafránem. Postel je v základním provedení dodávána bez postelového roštu a matrace. Dodáváno v demontovaném stavu. Šířka: 96 cm Výška: 62 cm Délka: 204 cm Hmotnost: 45 kg

do 5 dnů
3 340 Kč
Zobrazit detail
Postel 90x200cm PAULINA grafit / jasan coimbra / limeta
Postel 90x200cm PAULINA grafit / jasan coimbra / limeta

Postel se 2-mi zásuvkami a úložným prostorem PAULINA je vyrobená z laminované DTD ( korpus tl.16 mm, čela tl.18 mm ). Korpus je vyrobený v barvě grafit, čela v provedení jasan coimbra v kombinaci s limetou. Postel je v základním provedení dodávána bez postelového roštu a matrace. Dodáváno v demontovaném stavu. Šířka: 96 cm Výška: 62 cm Délka: 204 cm Hmotnost: 45 kg

do 5 dnů
3 050 Kč
Zobrazit detail
Zpracování dat
Schovat
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace